Google Reklam - info@reklamgo.com - 444 30 51

Müşteri Paneli
Google Adwords, Google Reklamları

7/24 DESTEK MERKEZİ

444 30 51

Web Siteme Google Reklamı Vermeli Miyim?

Web Siteme Google Reklamı Vermeli Miyim?

Web siteniz için Google reklam sunma hizmetinden pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz. E-ticaret veya farklı herhangi bir alanda hizmet sunan web sitenize Google Adwense eklentisini kolayca entegre edebilirsiniz. Bugün birçok kurumsal firma web siteleri tarafından da Google reklamları tercih ediliyor.

Bu anlamda web sitenizin Google en üst sıralarında daha hızlı bir şekilde yer almasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizin kısa süreler içerisinde sektörde lider bir konumda yer alması açısından tercihiniz doğrultusunda bütçenize en uygun Google reklam paketi satın alabilirsiniz.

Web Siteniz İçin Google Reklam Ücreti Ne Kadar Ödersiniz?

Web siteleri için Google reklam ücretleri ülkeler arasında farklılık gösteriyor. Bu nedenle ülkemizde genellikle Google reklam ücretleri en düşük 7 kuruş ve ortalama olarak da 10 TL olarak belirlenmiştir. Ancak firmanızın özellikleri fark etmeksizin 10 TL reklam ücreti üst sınır değildir. Çünkü Google reklam ücretlerinin belirlenmesi web siteler arasında yapılan kıyasıya mücadelelere bağlıdır.

Dolaysıyla Google reklam ücretlerinin belirlenmesinde bir tür borsa mantığı da söz konusudur. Google reklam ücreti belirlenmesi bazı durumlarda gün sonuna dek devam edebiliyor. Web siteler arasında uzun süreli mücadeleler gün sonuna kadar sürebiliyor. Web siteniz için en uygun Google reklam ücretini uzmanlar eşliğinde belirleyebilirsiniz. Ya da bu konuda deneyimli olmanız durumunda tek başınıza da kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Web Siteniz İçin Google Reklamı Neden Vermelisiniz?

Google reklamları internet dünyasından hizmet sunan kurumsal ve özel firma web siteleri açısından olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. İşletmeler ürünlerini daha hızlı bir şekilde tanıtmak, hizmetlerini milyonlarca kullanıcılara ulaştırmak amacıyla Google reklam hizmetlerinden faydalanıyor. Web sitenizin daha iyi konumlara erişebilmesi açısından güvenle başvurabileceğiniz en etkin uygulama kuşkusuz ki Google reklamlarıdır.

Google reklamları üzerinden web sitenizin daha sağlıklı bir şekilde istikrar elde ettiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu hizmet modelinden ayrıca herhangi ek ücretler ödemeden faydalanabilirsiniz. Google reklam hizmeti web sitenizin kısa süreler içerisinde maksimum ziyaretçi trafiği elde etmesi açısından avantaj sağlıyor.

Web Siteniz İçin Google Reklamına Ne Kadar Ödeme Yapabilirsiniz?

Web siteniz için Google reklamına belirli ücretler ödemeniz gerekiyor. Sitenizin profesyonel bir statü elde etmesi açısından bütçenizden bir miktar ücreti Google reklamları için ayırabilirsiniz. Ancak Google reklamlarından faydalanmadan önce web sitenizin hangi kitlelere hitap ettiğini, neden Google reklamları almanız gerektiğini, Google reklamları açısından gerekli ön hazırlık ve hedeflerinizi doğru bir şekilde planlamanız önemlidir.

Web siteniz için Google hazır reklam paketlerinden dilediğiniz paketi 7/24 kesintisiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Google reklam entegre etme konusunda ilgili web sitesinden ayrıca ek ücretler ödemeden eğitim programları alabilirsiniz. Google reklamları web sitenizin internet dünyasından pratik bir şekilde tanınmasını sağlar. Sitenizin eski dönemlere kıyasla daha çok ziyaret ve tavsiye edilmesine destek oluyor.

Web Sitenize Google Reklamı Vermenizin Avantajları

·         Web sitenize Google reklamı vererek daha kolay bir şekilde en yüksek ziyaretçi tabanı elde edebilirsiniz.

·         Web sitenizin gün boyu maksimum düzeyde tıklanmasını sağlayabilirsiniz.

·         Sitenizin kısa süreler içerisinde maksimum kaliteye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

·         Rakip firmaları hızlı bir şekilde geri planda bırakabilirsiniz.

·         Web sitenizin Google arama motorunda en üst sırada yer almasını kolayca sağlayabilirsiniz.

·         Google reklam paketinden faydalanabilirsiniz.

·         Ürün veya içeriklerinizin dünya pazarında daha etkin ve seri bir şekilde tanınmasını sağlayabilirsiniz.

·         Web siteniz için Google reklamı almanız gözünüz arkada kalmadan web sitenizin güvenli bir şekilde işlemesi anlamına geliyor. Dolaysıyla bugün web sitelerine Google reklam entegre eden işletmeler bu durumdan son derece memnun olduklarını belirtiyor.

Yardım Merkezi

Rehber Yazılarımızla Google'ı Öğrenin

Rehber makalelerimizle bilgi edinebilir, hizmet almak istediğiniz konuları önceden keşfedip alacağınız sonuçları öngörebilir, Google'ı tanıyabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.